A HTI parancsnokai

Rumpelles Kornél 1920.12.10. - 1935.05.01.
Cziegler Gusztáv 1935.05.01. - 1942.11.01.
hihalmi Harmos Zoltán 1942.11.01. - 1945.11.15. (mint pk.h.)
1942.11.15. - 1945.04.29.
Molnár Pál 1947.10.20. - 1950.01.19.
Philip Miklós 1951.03.01. - 1952.07.01. (?)
Sárdy Tibor 1952.07.04. - 1963.10.01.
Szeghő Lajos 1963.10.01. - 1974.11.01.
Bárány István Bárány István 1974.12.01. - 1975.12.31. megbízott parancsnok
Szabó Tibor 1976.01.01. - 1976.04. ? megbízott (?) parancsnok
Csibrák József 1976.04. ??. - 1983.12.01
Leipniker Artúr 1984.01.01. - 1986.06.01.
Gerlei István Gerlei István 1986.06.01. - 1993.12.31 MH HTI Parancsnok.
1994.01.01. - 1997.07.29. HM HTI Főigazgató
Ráth Tamás 1997..08.01. - 1999.12.31. HM HTI főigazgató
2000.01.01. - 2006.12.31. HM TH főigazgató

FansBRANDS

Eredeti Forma1 termékek